Mūsų mokykla nuotolinį ugdymą visuomet vertino kaip perspektyvą. Džiaugiamės galėdami visuomenei pristatyti naują paslaugą – nuotolinio mokymosi sistemą virtualimokykla.lt Šiandieninė situacija, kai dėl Koronos viruso grėsmės šalyje stabdomas ugdymo procesas, tik patvirtino, kad judame tinkama linkme. Esame pirmoji privati mokykla Lietuvoje, galinti pasiūlyti kompleksinį mokymąsi nuotoliniu būdu vaikams nuo priešmokyklinės pakopos Iki pat 12 klasės. Mūsų mokyklos bendruomenės nariai turi prisijungimus prie sistemos, todėl ugdymo procesas ir toliau vyks net ir šiomis neeilinėmis sąlygomis. Pedagogams neteks eiti atostogų, nenukentės vaikų mokymosi rezultatai.

Nuotolinio ugdymo sistemą diegėme pirmiausia galvodami apie vaikus, kurie dėl negalios ar kitų priežasčių negali lankyti mokyklos. Taip pat Seimas pernai patvirtino įstatymo pataisas, suteikiančias galimybę mokytis savarankiškai kasdien nelankant mokyklos, t. y. ugdytis šeimoje. Tad nuo šiol mes galėsime prisidėti ir prie vaikų, kurie mokomi namuose, ugdymo proceso.

Pagarbiai,

Vilniaus privati gimnazija